Канівським відділом Золотоніською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України, а саме умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Під час судового розгляду встановлено, що колишній депутат однієї із сільських рад Канівського району, будучи особою, яка є суб`єктом декларування та особою, зобов`язаною подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, після припинення його повноважень депутата однієї із сільських рад Канівського району, не подав декларацію особи, яка припинила діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

На підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, вказаних осіб засуджено до покарання у вигляді 150 годин громадських робіт з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 (один) рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чинний сільський голова Олександр Яременко, за попереднім підрахунком, очолюватиме Степанецьку ОТГ й надалі.