Членів виконавчого комітету Канівської міської ради скликають на чергове засідання, яке відбудеться у середу, 26 червня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У порядку денному заходу передбачено розгляд наступних питань:

 

  • Про затвердження норм витрат на проведення спортивних, спортивно – туристських, масових, культурно-спортивних заходів, навчально – тренувальних зборів, відрядження спортсменів і команд Канівської міської територіальної громади.
  • Про затвердження протоколу  житлово-побутової комісії виконавчого комітету Канівської міської ради від 21.06.2024 № 8/2024.
  • Про внесення змін до пункту 7 додатку 1 рішення виконавчого комітету від 27.03.2024 № 112 «Про затвердження Порядку надання одноразової  грошової допомоги військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях на забезпечення спорядженням та технічними засобами».
  • Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Канівської міської територіальної громади та затвердження положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  • Різне.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ситуацію з можливою оптимізацією закладів дошкільної освіти прокоментувала очільниця міського відділу освіти.