Друге засідання першої сесії Канівської міської ради розпочалося із блокування трибуни жителями Яблунева, які висловили обурення призначенням старостою села Валентини Берегової.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Одним із перших ухвалених рішень новообраного депутатського корпусу стало про затвердження кандидатур старост сіл Канівської ОТГ. Відповідно до нового законодавства міський голова Ігор Ренькас висунув свої кандидатури на ці посади і 17 депутатів їх підтримала під час голосування.

Однак, є жителі Яблунева, які не погодились з таким рішенням. Вони виступали категорично проти призначення старостою Яблунева Валентини Берегової. Громаду підтримали і депутати міської ради Віктор Огороднік (який допіру обіймав посаду виконуючого обов’язки старости) та Олег Калніболоцький. Вони, зокрема, наполягали, щоб такі рішення ухвалювалися після узгодження з жителями сіл та враховуючи їхню думку.  

«Це рішення приймалося терміново, оскільки в керівництві не може бути «вакууму». Щодня виникають «мільйони» питань по Яблуневу і потрібна фахова людина, яка зможе одразу стати і працювати. За два роки співпраці Віктор Огороднік, на жаль, показав себе як неефективний менеджер в селі. Тому прийняв таке рішення запропонувати кандидатуру Валентини Берегової. Вона вже обіймала посаду сільського голови, тож роботу знає. Але я готовий дослухатися до вас. Рішення про затвердження старост вступає в дію з 1 січня 2021 року. Тож якщо ви запропонуєте свою кандидатуру, я обіцяю її врахувати», - звернувся до яблунівців Ігор Ренькас.

Опісля депутати у складі 25 осіб із 26 змогли перейти безпосередньо до розгляду питань порядку денного. Однак невдовзі залу засідань покинули фракції «Опозиційна платформа – За життя» і «Європейська солідарність» та два депутати партії «Батьківщина».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 16 депутатів підтримали кандидатуру Оксани П’яткової на посаду секретаря міськради.