У День Державного Прапора ветерани АТО/ООС Канівської громади вирушили до Карпат, щоб підкорити найвищу вершину України – гору Говерла.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Проводжати наших Герої на перон «Авто-Ріки» прийшов Канівський міський голова Ігор Ренькас, який передав ветеранам прапор Канева. А також вручив колективу громадської організації «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені» Почесну грамоту від Черкаської обласної державної адміністрації за активну благодійну і громадську діяльність, участь у реалізації важливих соціальних програм, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві та з нагоди 30-річчя незалежності України. Ігор Ренькас побажав «підкорювачам» вершини сил, мужності та терпіння в досягненні поставленої мети.

До слова, на передодні Дня Державного Прапора Дня Незалежності України ветерани АТО/ООС нашої громади разом із представниками виконавчого комітету Канівської міської ради та Канівської міського центру соціальних служб побували на могилах загиблих побратимів, щоб покласти квіти на вшанувати їх пам’ять.

«Ми ніколи не забуваємо бойових побратимів, які уже не з нами, і віримо, що їхній дух підніметься з нами на найвищу вершину Український Карпат. Адже Герої не вмираю, вони завжди в наших серцях», – зазначив учасник АТО Микола Порожній.

Ввечері 24 серпня, на святковому концерті жителі Канівської громади та гості побачили відео привітання від наших захисників з Говерли. Де наші побратими проспівали Гімн України та підняли прапор Канева, який відтепер зустрічатиме кожного підкорювача славетної вершини України.

«Сходження на Говерлу було досить складним та екстремальним, а для декого, я б сказав, воно стало справжнім випробовуванням. Проте ми досягли своєї мети і разом з дітьми підкорили вершину», − повідомив керівник групи голова ГО «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені» Варлам Стуруа.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 3,5 тисячі жителів Канівщини  долучилися до перегляду українських стрічок у межах Національного туру «Кіно просто неба» (фото).