У межах благодійної акції  «Серце до серця» школярі та вчителі навчальних закладів Канівщини організували збір коштів для придбання медичного обладнання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької та Ліплявської ОТГ.

Із 2 по 20 квітня 2018 року школярі та вчителі закладів загальної середньої освіти  Степанецької та Ліплявської ОТГ узяли участь у тринадцятій Всеукраїнській благодійній акції, організованій Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

У межах благодійного заходу збирають кошти для придбання медичного обладнання для обласної дитячої лікарні Черкаської області.

 У рамках акції був організований доброчинний ярмарок. Загалом зібрано 3027 грн. Особливо активними були учасники акції КЗ «Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів», які зібрали 1991 грн., що становить 65,8% від загальної суми, КЗ «Беркозівський НВК І-ІІ ступенів» – 468 грн., КЗ «Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів» – 1991 грн., КЗ «Малоржавецький НВК І-ІІІ ступенів» – 117 грн., КЗ «Степанецька СШ І-ІІІ ступенів» – 451 грн.

У Ліплявському навчально -виховному комплексі учні зібрали 1764 гривні, які підуть на придбання  медичного обладнання дітям з вадами слуху.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбувся спортивний захід «Олімпійське лелеченя».