Один із кандидатів на посаду міського голови Черкас Павло Карась, звинуватив заступника голови ОДА Юрія Саса, який, як відомо, балотується до обласної ради по Канівському округу, нібито в підготовці фальсифікації виборів.

Про це пише обласне видання Прочерк, інформує «Каnоs».

«Тиждень тому я зробив заяву і звернувся зі зверненням до Служби безпеки України щодо діяльності відомої черкаської аферистки Козько. Це – людина, яка має досвід організації фальсифікації виборів. У мене були докази наявності того, що пані Козько дзвонила по штабах політичних сил, пропонуючи свої послуги стосовно організації фальсифікації виборів. Вона повідомляла про те, що вона вступила в зговор із заступником голови Черкаської обласної державної адміністрації, кандидатом від Блоку Петра Порошенка на виборах до обласної ради Юрієм Сасом, який іде по Канівському району, що вони разом організували, організують виготовлення додаткового тиражу бюлетенів на виборах у Черкаську міську раду і Черкаського міського голови. І вона пропонувала за грошову винагороду представникам різних політичних сил своє сприяння в організації фальсифікації. Пройшов тиждень. Реакції – нeль. До мене ніхто не зателефонував. Я не знаю, порушена справа чи ні. Керівник Служби безпеки телефон не бере, коли я йому телефоную. Я йому слав есемески: де результат?»? - задався риторичним запитанням в ході прес-конференції Карась.

Але в той же час, відповідаючи на запитання журналістів, які пан Карась має докази на підтвердження своїх звинувачень, він відповів, що це «таємниця слідства» і що докази готовий надати слідчим Служби безпеки України.

Натомість, заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас у Facebook заявив, що немає жодного відношення до виборів міського голови.

«Я у відпустці. Я - кандидат до обласної ради по канівському району. Так, я наважився кинути виклик «господарям» району «Урожаю» і «МХП», які ведуть там кандидатом одного зі своїх менеджерів. Тому мене у ВО «Черкащани» дуже «люблять". Але щоб настільки! Я сам тепер звернусь до СБУ з проханням перевірити цю інформацію», - заявив Сас.