Канівським міськрайонним судом Черкаської області засуджено за ч.ч.2, 3  ст.185, ч.2 ст.190, ч.2 ст.289 КК України до позбавлення волі на 5 (п’яти) років 1 (один) місяць, мешканця села Мартинівка Черкаського району, неодноразово судимого,  який на шлях виправлення не став та продовжував скоювати злочини.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

40-річний чоловій, шляхом зловживання довірою потерпілої, попросив  мобільний телефон з метою здійснення дзвінка, хоча в дійсності таких намірів не мав.   Отримавши телефон засуджений зник і таким чином заволодів майном, спричинивши потерпілій матеріальних збитків на загальну суму 2025 грн.

Потім «злочинець», знаходячись в приміщенні магазину ТМ «Червоний Маркет», непомітно для сторонніх осіб, таємно викрав туалетну воду та запальничку, всього викрав майна на загальну суму 561, 69 грн., після чого з місця події втік.

В подальшому, вказаний чоловік, перелізши через паркан, проник на територію домоволодіння, після чого з підвального приміщення, викрав електричний шуруповерт, бензинову косу, мережевий подовжувач і таким чином завдав потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму 13 584,54 грн.

Після чого, знаходячись на стоянці, шляхом вільного доступу незаконно заволодів мопедом.

Допитаний   у судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень визнав повністю.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що черкаські правоохоронці затримали чоловіка, який схилив до вживання наркотиків неповнолітню.