Днями у Каневі на набережній Дніпра у межах реалізації громадського бюджету розпочалося будівництво скейт-парку.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.  

«На ділянці, площею до 800 кв.м., було проведено впорядкування території та вирізку дерев, майданчик вистелено геотекстилем (спеціальне волокно). Нині площа засипається щебеневою фракцією. Потому буде кластися високоякісний асфальт», - коментує роботи, що ведуться, Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Етапу будівництва передувала ретельна підготовка - визначення місця під скейт-парк, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, розроблення та затвердження проектно-кошторисної документації, проходження відповідної експертизи тощо.

Водночас закуповуються форми, що будуть встановлені на майданчику. Передбачені проектом і декілька лавок, де молодь зможе перепочити. Виконавцем робіт є ПП «Канів-Граніт».

«Бюджет проекту по Громадському бюджету складає 300 тис.грн., утім, цих коштів вистачить лише на придбання самих форм для скейт-парку. Всі роботи в комплексі сягають в межах 1200тис.грн. Але, зважаючи, що велика кількість жителів нашого Канева підтримала саме цей проект із десятка запропонованих, вирішили піти їм на зустріч і втілити мрію багатьох канівців в життя. Сподіваюся, що якраз до Дня Незалежності України (який відзначається 24 серпня) Канів отримає сучасний скейт-парк», -  зауважив Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські спортсмени підкорюють Естонію.