За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру  службовій особі одного з приватних підприємства за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що підозрюваний, уповноважений здійснювати технічний нагляд під час будівництва об’єкту, кошти на які виділено з місцевого бюджету однією із громади Черкащини, не проконтролював відповідність обсягів та якість виконаних будівельно-монтажних робіт та підписав акти виконаних робіт.

Вказані дії призвели до безпідставної оплати всього обсягу робіт.

Досудове розслідування  у кримінальному провадженні здійснюється СУ ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід - УСБУ України в Черкаській області.

У разі доведення вини правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до суду скерували обвинувальний акт відносно директора одного з благодійних фондів на Черкащині, який за 3000 доларів США обіцяв посприяти у перетині державного кордону.