Жителі Канівщини наразі виявились найактивнішими учасниками конкурсу «Село: кроки до розвитку».

Про це пише «Kanos» із посиланням на ІнфоМіст.

Нагадаємо, у квітні на Черкащині вже вдруге стартував конкурс мікрогрантових проектів для сільських громад «Село: кроки до розвитку». Проект реалізовується на Черкащині за підтримки ТОВ «НВФ «Урожай». На 24 гранти по 40 тисяч гривень кожен можуть претендувати у Черкаському, Чигиринському, Городищенському, Канівському, Корсунь-Шевченківському та Катеринопільському районах.

30 червня — останній день, коли селяни ще мають можливість подати свій проект на розгляд журі.

Взяти участь у конкурсі можуть жителі села, які за умовами конкурсу повинні зареєструватися як ФОПи, ПП чи як фермерське господарство, сільськогосподарський кооператив тощо. Також приймають заявки і від дрібних фермерів, підприємців.

«Мета проекту, як і торік, – створити бізнес-план, який має як комерційну складову (отримання прибутку), так і соціальну (створення робочих місць, надання допомоги місцевим освітнім закладам, проведення навчань чи тренінгів серед населення тощо), – говорить координатор проекту «Село: кроки до розвитку», виконавчий директор ЧОГО «Ресурсний центр АНГО» Анатолій Рекун.

За його словами, поки найбільш активним виявився Канівський район. Його жителі уже направили на конкурс шість бізнес-планів.

Авторка одного із проектів, жителька села Степанці Канівського району Раїса Войтко, подала свій бізнес-план однією з перших. Хоче шити і ремонтувати одяг для односельчан. Зараз жінка на пенсії.

«Шити одяг навчилася ще в дитинстві. Потім закінчила спеціальні курси, – пояснює Раїса Василівна. – Це моє хобі. Якщо ж таки вдасться переконати комісію у перспективності мого задуму, то придбаю якісну швейну машинку, буду ремонтувати і шити одяг. Разом з тим, навчатиму й інших цьому ремеслу.

Після співбесіди з усіма конкурсантами і захисту ними проектів буде визначено переможців. Імена авторів найкращих проектів стануть відомі наприкінці липня.