Напередодні літніх канікул працівниками служби у справах дітей спільно з фахівцями із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено профілактичні рейди у 14 родинах, які потребують контролю з боку соціальних служб.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У ході спілкування з батьками, опікунами та підлітками було наголошено на посиленні контролю за дітьми під час літніх канікул. Всіх батьків та опікунів під підпис попереджено про відповідальність за життя та здоров’я дітей під час літніх канікул, а саме щодо заборони перебування дітей у вечірній та нічний час у місцях відпочинку та закладах дозвілля, недопущення вживання дітьми алкогольних, токсичних та наркотичних речовин, дотримання правил безпечної поведінки у побуті та безпечного поводження на водоймах.

«Наше місто розташоване на р.Дніпро. Якщо нехтувати елементарними правилами безпеки на воді, дозвілля може завершитися справжньою трагедією. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є недотримання правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в необладнаних для цього місцях. Щодо надзвичайних подій за участю дітей, то нещасні випадки стаються зазвичай через те, що дорослі дозволяють дітям старшого віку самостійно відвідувати водойми.

Закликаємо батьків тримати під контролем, як, де та з ким проводять свій час їх діти. Не зайвим буде ще раз нагадати правила безпеки на воді, а найкраще, переконати дітей не купатися без нагляду дорослих у водоймах. Оскільки, саме батьки несуть повну відповідальність за дитину до повноліття. Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність батьків за злісне невиконання по догляду за дитиною (ст.166), та найтяжчим покаранням є травмована дитина чи обірване юне життя», - наголошують посадовці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що під час рейду міські чиновники виявили неповнолітніх, які вживали алкогольні напої.