2 січня 2022 року на 67-ому році життя раптово помер Заслужений лікар України, завідувач травматологічного відділення, лікар травматолог Сержук Володимир Миколайович.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Золотоніської багатопрофільної лікарні.

Народився Володимир Миколайович 9 липня 1955 року. Закінчив Дніпропетровський медичний інститут у 1980 році. Сержук Володимир Миколайович розпочав трудову діяльність після закінчення Дніпропетровського медичного інституту в міській лікарні №2 м. Миколаїв лікарем –травматологом. У Золотоніській центральній районній лікарні працював лікарем –травматологом з вересня 1984 року. Навчався у клінічній ординатурі при Київському науково-дослідницькому інституті ортопедії з 1988 року по 1990 рік. З 1990 року працював завідувачем травматологічного відділення Золотоніської центральної районної лікарні.

Завдяки його умінню та майстерності лікаря з 1991 року, у відділенні широко впроваджується метод функціонального- стабільного остеосинтезу, що дозволило різко скоротити терміни перебування хворого на ліжку. Використання даного методу в свою чергу вплинуло на якість лікування та зменшення інвалідів травматологічної групи.

У 1992 році розпочав використання артроскопії колінного суглобу. У 1993 році впровадив в практику ендопротезування кульшового суглобу при переломах шийки стегна та хибних суглобах у людей похилого віку. Це дало змогу вирішити соціальну проблему у мешканців району з даною патологією.

У 1994 році впровадив у травматологічному відділенні метод функціонально-навантажувального остеосинтезу із блокуючими гвинтами.

З 1996 року впровадив у відділенні метод тотального ендопротезування кульшового суглобу при дегенеративно дистрофічних захворюваннях стегна. Широке впровадження сучасних методів лікування дає можливість чітко та рентабельно функціонувати відділенню.

21 серпня 2015 року Володимиру Миколайовичу було присвоєно почесне звання Заслуженого лікаря України.

Володимир Миколайович своєю працьовитістю, енергією, цілеспрямованістю, досвідом роботи і знаннями , пошуком нових методів лікування, сумлінним ставленням до своїх обов’язків, умінням працювати з людьми , мав непохитний авторитет серед працівників.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що лікарів та працівників комунальних підприємств без щеплень відсторонять від роботи.