Місцева спілка учасників АТО «Нескорені» запропонували міському голові створити наглядову раду, яка буде контролювати роботу КП та використання комунальної власності.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на текст офіційного звернення представників спілки, опублікований у мережі.

Члени громадської організації «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені» звернулися до міського голови із пропозицією створення наглядової ради за комунальними підприємствами та використанням  комунальної власності.                                                                                                                                                                 

У тексті звернення зазначено, що ще 25 червня 2016 року набрав чинності Закон №2405, яким передбачене обов’язкове створення наглядових рад для державних підприємств.

Зі змінами до Господарського кодексу України та законодавства, що стосуються місцевого самоврядування, наглядові ради можуть бути створені для міських чи обласних комунальних підприємств.                                                                                                                                                     

Відтак уже сьогодні є всі законодавчі норми, що дозволяють міським та обласним радам починати процес формування наглядової ради для своїх КП, яка буде визначати стратегію розвитку підприємства, контролює дотримання фінансових планів.

Тож представники громадської організації пропонують формувати склад наглядової ради із людей, що не були тривалий час пов’язані з діяльністю КП і не пов’язані на момент обрання.  

Натомість ГО «Нескорені»   беруть на себе підготовку установчих документів та проведення конкурсу по відбору кандидатів в наглядову раду.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  услід за тарифами на вивезення сміття та водопостачання, зросла й вартість опалення.