Днями у приміщенні Канівської міськрайонної філії Черкаського ОЦЗ відбулося засідання круглого столу з питань сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

На захід були запрошені представники управлінь соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради та Канівської РДА, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) УСЗН, Канівської центральної районної лікарні, комунального закладу «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Присутні обговорили проблемні питання працевлаштування осіб з інвалідністю, зокрема: виконання підприємствами нормативу робочих місць для працевлаштування цієї категорії громадян;  обміну інформацією між управліннями соціального захисту населення та службою зайнятості щодо осіб з інвалідністю, які виявили бажання працювати;  співпраці з МСЕК з питань заповнення індивідуальних програм реабілітації осіб з інвалідністю.

Також було озвучено інформацію про нові можливості та послуги служби зайнятості для клієнтів, а саме: електронні сервіси служби зайнятості, можливість здійснювати підбір працівників та проводити співбесіди в онлайн-режимі (Skype-співбесіда, публікація відеорезюме та відеовакансій на Youtube-каналі). Присутніх запросили долучитись до сторінки Канівської МРФ у соціальній мережі Facebook.

Фахівці Канівської філії і надалі продовжуватимуть роботу щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю, підвищення рівня поінформованості громадськості про діяльність служби зайнятості та послуги, які вона надає клієнтам. Для ефективнішої співпраці сподіваємося на поглиблення ділових зв’язків з усіма соціальними партнерами.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що військові-контрактники і у наступному році отримуватимуть заохочувальні 10 тис.грн. із міського бюджету.