У минулому році у світ вийшла нотна збірка «З піснею в серці» канівського композитора, викладача КККіМ, лауреата багатьох музичних премій Володимира Байкіна, фінансову підтримку у виданні якої надав популярний співак, колишній учень, маестро Олег Винник та його бек-вокалістка Таюне.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Канівчанка».
Збірка «З піснею в серці» відомого на Черкащині композитора Володимира Байкіна є своєрідним звітом за 35 років педагогічної, творчої і композиторської діяльності. Вона містить хори, ансамблі, солоспіви та обробки українських народних пісень на слова українських поетів. Для поповнення репертуару аматорських хорових колективів та ансамблів. Для широкого кола любителів української сучасної авторської пісні.
У книзі поряд з такими видатними українськими поетами як Т. Шевченко, Д. Луценко, Д. Павличко, використані і вірші канівських митців, а саме: Віри Носенко, Олекси Кобця, Катерини Піки, Володимира Шквирі та інших.
Сам композитор розповідає, що не збирається зупинятися на досягнутому і в майбутньому планує випустити ще кілька музичних збірок для дітей та юнацтва.
Стосовно спонсора книги співака Олега Винника композитор Володимир Байкін пригадує із задоволення. «Він був одним із моїх улюблених студентів, мені в ньому завжди подобалося любов до співу. І я завжди, як класний керівник групи хормейстерів слідкував за його творчою діяльністю, завжди вірив у його світле і відоме майбутнє», – ділиться спогадами композитор.
Нотна збірка була надрукована у канівському видавничо-поліграфічному Товаристві «Родень». Директор друкарні підтвердив, що за книгу В. Байкіна кошти на рахунок були дійсно надіслані відомим співаком Олегом Винником.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що випускник Канівського коледжу культури став «Співаком року».
Накой нам той Винник ?!
Ви краще відловить канівсько-московських попів та запитайте у них:
– Я довго вони збираються служити Гундяэву, Путіну та везти за собою місцевий електорат ?!
Відразу три села на Черкащині від Московського Патріархату перейшли до Православної Церкви України.
08.01.2018
https://www.5.ua/regiony/na-cherkashchyni-parafii-moskovskoho-patriarkhatu-perekhodiat-do-ptsu-iak-tse-vidbuvaietsia-184343.html
***
Лука,ти заблудившая овца, в Днепрових садах, нет тебе прощения гниль земная.
Блукати у Дніпрових садах – це притаманно місцевим посередностям – Ренькасу та його кукловодам.
Це ж треба бути такою посередністю, щоб маючи архітектурну освіту, 25 років пропрацювавши головних архітектором міста, займаючи посаду міського голови та будучи розпорядником бюджета – такими шедеврами постійно тішити місцевий електорат.
Туристи – про яких він та його компанія полюбляють розмовляти, напевно, всрут-ся від задоволення.
Надгробний памятник біля каплички Московського патріархату , присвячений Захисникам України.
Докладніше
http://kaniv.info/theme/foto-kanev-kaniv-tarasova-gora-dnepr-chetvertaja-chast.2848/page-28#post-35015
Пекельне створіння на березі Дніпра.
(Наркотики я не вживаю, але, напевно, потрібно – щоб зрозуміти що там таке )
Докладніше
http://kanos.com.ua/mistyany-oburyuyutsya-vyhlyadu-kompozytsiji-mistse-pobachen-u-parku-nad-dniprom/?doing_wp_cron=1547025366.1492710113525390625000
***