Днями голова Черкаської районної ради Олександр Василенко провів робочу зустріч з Бобрицьким сільським головою Оленою Штефан, Ліплявським сільським головою Сергієм Геращенком та Степанецьким сільським головою Олександром Яременком.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію організаційного відділу виконавчого комітету Черкаської районної ради.

Під час зустрічі учасниками наради обговорили важливі та актуальні питання, які турбують жителів  громад. Зокрема, обговорили питання пільгового перевезення громадян у громадському транспорті, функціонування закладів охорони здоров’я, освіти та інше.

Так, у новозбудованій амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Степанці є проблема щодо роботи примусової припливно-витяжної вентиляції, що призвело до замокання стелі навколо вентиляційних шахт. В цьому ж закладі виникла складна ситуація з забезпеченням працівників автотранспортом. Степанецькою сільською радою прийняті відповідні рішення щодо прийняття у власність легкового автомобіля HAVAL H2, але до цього часу він у розпорядження громади не переданий.

Аналогічні проблеми виникають і в інших громадах Черкаського району. В результаті проведеної зустрічі були намічені дієві кроки та шляхи вирішення піднятих питань. Керівники громад домовилися про подальшу співпрацю.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канівська ОТГ очолила рейтинг кращих громад області.