Дві незалежні соціологічні компанії «ЕНІГМА» та «Рейтинг» провели соціологічні дослідження щодо електоральних вподобань жителів Черкаської області по виборчому округу № 197. За результатами досліджень, у передвиборчих перегонах лідирує кандидат у народні депутати Голуб Владислав Володимирович, його готові підтримати понад 40% виборців.

Про це 15 липня під час прес-конференції повідомив Владислав Голуб і розвіяв чутки, які почали поширювати його опоненти, що він ніби знімає свою кандидатуру з перегонів. Навпаки він заявив, що відчуває вагому підтримку виборців, тому націлений перемагати.

«Я не перший день в політиці і мені здавалося, що про політичну агітацію знаю все, але виявилося, що це не так. Зараз з’явилося так багато нових брудних технологій, які й уявити раніше не можна було, а рівень брехні взагалі зашкалює. Я вже чув, що ніби не живу з сім’єю та закидаю чужою агітацією округ. Не здивуюся, якщо найближчим часом почнуть говорити, що я знявся з виборів. Важливо знати, що це юридично зробити не можливо, тим паче не збираюся це робити політично. З тими рейтингами підтримки, які є в мене, з виборів не знімаються, а перемагають», - зауважив кандидат у нардепи.

Під час прес-конференції Владислав Володимирович Голуб презентував два соціологічні опитування.

За даними регіональної компанії «ЕНІГМА», Владислава Голуба готові підтримати 44,6%  жителів 197 округу, наступний кандидат у рейтингу після Голуба має підтримку виборців – 22,5%. За результатами опитування групи компаній «Рейтинг», серед черкащан, які визначилися і мають намір проголосувати, Голуба Владислава Володимировича готові підтримати 43,2% виборців.

«Зважаючи на показники незалежних компаній не виключаю, що в останній тиждень перед виборами можлива якась масована атака проти мене, щоб дискредитувати як кандидата в народні депутати», - говорить Владислав Голуб.

Також нардеп розповів, що дехто з кандидатів веде кампанію дуже агресивно. Задля підвищення рейтингу партії здатні ледь не на все, починаючи від розміщення агітаційних матеріалів у незаконних місцях – зупинках, деревах та навіть електроопорах, організацію зіркових концертів та навіть висування у кандидати відомих артистів.

«Проте це шоу колись закінчиться і доведеться працювати. Пародіювати депутата і по-справжньому виконувати його роботу  – це зовсім різні речі. Так само після виборів закінчаться безплатні концерти. Ніхто не співатиме просто так. Я, на свою біду чи на своє щастя, не співаю і не танцюю. Також не виступаю в «Лізі сміху». Я роблю конкретні справи й, сподіваюся, що люди належно це оцінять», - наголосив нардеп.

За даними соціології, понад 60% виборців готові віддати свої голоси за Владислава Голуба саме за результати його роботи на окрузі.