Спортсмени із Вінницької, Київської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Черкаської, Хмельницької, Чернігівської, Харківської, Кіровоградської областей цими днями з’їхалися до Канева, де проходив Чемпіонат України з гирьового спорту.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Цього року Чемпіонат України із гирьового спорту відбувався саме у Каневі, адже у 80-х роках канівських гирьовиків знав чи не увесь світ. Започаткував рух гирьового спорту в нашому місті Микола Кобелякський. Він побудував успішну кар’єру не тільки спортсмена-гирьовика, а й тренера - зібрав потужну збірну, на рахунку якої 229 медалей вищого ґатунку, серед яких чемпіонів Європи і світу.

Цього дня почесний громадянин Канева, багаторазовий чемпіон та тренер з гирьового спорту Микола Кобелякський відкривав спортивний захід у Каневі.

Змагалися учасники у категоріях «двоборство», «поштовх» та «ривок» підіймаючи гирі, вагою 16 кг, 24 кг та 32 кг. Жінки також не поступалися чоловікам і підіймали гирі, вагою 16 кг, а також змагались у категоріях «поштовх» та «ривок».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що степанецькі чиновники змагалися у «Веселих стартах».