Міський голова підписав розпорядження «Про скликання І чергового засідання ІV сесії Канівської міської ради VІIІ скликання».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження Канівського міського голови.

На розгляд депутатів міськради планують винести такий порядок денний:

 

  1. Інформація директора КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталії Горьової про ситуацію захворюваності серед населення Канівської міської територіальної громади.
  2. Інформація головного лікаря КНП «Канівська Багатопрофільна лікарня» Віри Шапошник про ситуацію захворюваності серед населення Канівської міської територіальної громади.
  3. Про затвердження звіту міського голови про здійснення державної регуляторної політики Канівською міською радою та її виконавчим комітетом у 2020 році.
  4. Про затвердження Положення про управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області.
  5. Про затвердження Регламенту управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області.
  6. Про затвердження Положення про секретаріат Канівської міської ради.
  7. Про затвердження Положення помічника-консультанта депутата Канівської міської ради VIІI скликання та опис посвідчення.
  8. Земельні питання
  9. Різне.

Скликати І чергове засідання ІV сесії Канівської міської ради VІІІ скликання планують 28 січня  2021 року о 10 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що заступник очільника ОДА на нараді обговорив із головами РДА реорганізацію районів.