Заступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік провів нараду з головами районних державних адміністрацій, на якій обговорили реорганізацію районних державних адміністрацій.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської ОДА.

Фахівці обласної державної адміністрації роз’яснили нововведення законодавчої бази щодо функціонування укрупнених чотирьох районів та реорганізації районних адміністрацій.

Також на нараді обговорили порядок здійснення заходів щодо реорганізації РДА, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків, які належали районним державним адміністраціям, що припиняються.

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», внесено зміни до Закону України «Про місцеві державні адміністрації». Зокрема, врегульовуються питання – реорганізації районних державних адміністрацій, у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України.

Крім того на нараді обговорили питання попередження про наступне переведення на посади чи звільнення державних службовців РДА.

Також був обговорений рекомендаційний перелік структурних підрозділів районних держадміністрацій. Напередодні Кабінет Міністрів України Постановою від 28 грудня 2020 р. № 1336 вніс зміни до постанови від 18 квітня 2012 р. № 606 “Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій”.

Даний рекомендаційний перелік буде обов’язково врахований, при формуванні оновленої структури Звенигородської, Золотоніської, Уманської та  Черкаської РДА.

З ухваленням Верховною Радою України Постанови від 17.07.2020 року № 807 «Про утворення та ліквідацію районів в Україні із ліквідованих 490 районів утворено 136 укрупнених. У кожному з ліквідованих районів діють наразі відповідні районні державні адміністрації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Президент звільнив Сергія Сергійчука із посади очільника Черкаської ОДА.