Цього року на День Незалежності та у вихідні дні після нього на Канівщині відбудеться грандіозний мотофестиваль «Оксамитовий мотосезон».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію організаторів.

Відтак, 24-27 серпня на базі відпочинку Купава Канівська, яка розташована на березі Канівського водосховища, відбудеться міжнародний «Оксамитовий мотосезон-2017 під КаневОМ».

24 -го серпня програмою заходу передбачений виїзд на Холодноярську Прощу, а о 18-00 Каша від Аша та «Барабанне Коло із ШаманОМ», практичний майстер-клас і сумісна гра 20 бажаючих, музика на березі та сансет над Дніпром.

25-го серпня зранку заплановано провести ранкову медитацію, купання та зарядку. Згодом о 14.00 відбудеться змагання із пляжного волейболу, а о 15.00 – чемпіонат з гри в «КаррОМ». О 19.00 – концерт на березі за участю гуртів «TomHat», «Trubadoors», конкурси та лотерея, а опівночі – діджей-сет.

26 -го серпня о 12.00 запланований виїзд на Тарасову гору з відвідинами музею та спільною фотографією. О 15.00 - майстер-клас з надання першої медичної допомоги, о 16.00 - пляжна дискотека, о 17.00 – фінал чемпіонату з гри в «КаррОМ», а о 19.00 – початок вечірньої програми із виступами гуртів «Остров ODD», «OldSchool» та діджей-сети до ранку.

Останній день мотофестивалю традиційно планують розпочати із ранкової зарядки та купання, згодом до уваги всіх бажаючих буде приготування рибної юшки та вільна програма, яка завершиться афтепаті із сан сетом і танцями над Дніпром до останнього танцюриста.

Наразі сума організаційного збору на «ОМ-2017» ще визначається, але орієнтовно вона буде складати не більше 250 і 150 гривень. Кожен гість фестивалю отримує браслет, який надає можливість: знаходитись на території бази зранку 24-го до ранку 28 серпня, ставити намети на території феста, брати участь в розважальноїй програмі, смачно їсти кашу в четвер та юшки в неділю.