У вересні проведуть всеукраїнську науково-практичну конференцію «Трахтемирів: історія та сучасність».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Державного історико-культурного заповідника «Трахтемирів». 

Черкаська обласна державна адміністрація, Інститут історії України НАН України, Українська академія історичних наук, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів» та Громадська організація «Об’єднання бійців реформаторів» запрошують на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Трахтемирів: історія та сучасність».

Завданням конференції є доведення на науковому рівні історичного значення Трахтемирівського півострова та його вплив на формування державотворчих процесів України з найдавніших часів до сьогодення з метою відродження цієї національної Святині, введення Заповідника в коло об’єктів служіння Україні й українцям та інтеграція його в світовий історико-культурний простір.

Проведення пленарного та секційних засідань заплановано на 20.09.2018р. в м. Черкаси на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 21 вересня – виїзне засідання на території Державного історико-культурного заповідника «Трахтемирів».

Пленарне та секційні засідання будуть проведені за такими напрямками:

  1. Історія, історіографія та археологія Трахтемирівської землі.
  2. Трахтемирів доби Козаччини.
  3. Трахтемирів сучасний: проблеми та пошук шляхів їх вирішення.
  4. Актуальні питання в діяльності музейних закладів та заповідників.

Довідки за телефонами: 067 470 50 80 – Теліженко Тарас Миколайович;  096 468 44 54 – Воропай Ірина Валеріївна

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Трахтемирівський півострів все більше приваблює туристів.