Особлива гордість ДНЗ «Канівське вище професійне училище» – І місце у обласному конкурсі на кращий дидактичний засіб навчання, виготовлений учнями закладів професійної (професійно-технічної) освіти у номінації «Лабораторно-демонстраційний прилад».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Цьогоріч учні ІІ курсу Іван Синенко та Андрій Олійник, а також першокурсник Андрій Спірідонов під керівництвом викладача Валентина Ляшецького, сконструювали, виготовили та успішно випробували пристрій керування фотосинтезом «Фітотрон».

Пристрій створено для унаочнення знань, отриманих при опануванні окремих тем курсів загальної біології, фізики, радіоелектроніки та спеціальної технології. Він став альтернативою високовартісного STEAM-обладнання, що дозволяє здійснювати проектну та дослідницьку діяльність, розвивати критичне мислення учнів.

На презентації пристрою у рамках щорічної обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини» були присутні керівники управління освіти та директори професійно-технічних навчальних закладів області, яких винахідники детально ознайомили з метою та завданням при виготовленні свого виробу.

«Представлений винахід викликав неабиякий інтерес та захоплення у присутніх. Цим наші хлопці ще раз довели, що у професійно-технічній освіті навчається талановита, творчо обдарована, перспективна молодь», - зазначають в училищі.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що канівське ВПУ презентувало свої здобутки на обласній виставці.