Першу партію дитячого харчування «КОКО» від Наша Ряба МХП Благодійний фонд днями передав родинам з маленькими дітками, які вимушені були покинути свої домівки, тікаючи від війни.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Фонду «МХП – Громаді».

Таке рішення ухвалила команда розробників цього продукту, зважаючи на обмежений доступ до дитячого харчування. Високоякісні супи-пюре з курочкою та овочами згодяться для малечі як перший прикорм, вони також підходять для харчування діток до 1,5 року.

Так, одним із перших дегустаторів дитячого харчування «КОКО» став маленький Адам. Його мама Альона каже, що у 7 місяців він залюбки їсть супчики та овочі з м’ясом, особливо полюбляє гарбуз. Тому ми передали дитині супчики-пюре з овочами та гарбузом. Адам з мамою – переселенці. Вони тимчасово проживають в селі Шелепухи на Черкащині. Сюди втекли з Гостомеля на Київщині, відколи почалися обстріли столиці.

Загалом понад 4500 дітей віком від 6 місяців до 1,5 року найближчим часом зможуть скуштувати дитяче харчування «КОКО». Насамперед як благодійну допомогу його передадуть родинам переселенців, адже ці категорії людей сьогодні потребують постійного захисту та підтримки. Планується надати підтримку вимушено переміщеним особам з маленькими дітьми у 9 областях України. Сподіваємося, «КОКО» від «Нашої Ряби» не лише знайде своїх прихильників, а й стане підтримкою для багатьох хлопчиків та дівчаток.

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: їжа

На зображенні може бути: особа та дитина

На зображенні може бути: особа, дитина та напій

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що МХП розпочав випуск дитячого харчування «Коко».