Судом винесено вирок стосовно трьох чоловіків, яких обвинувачено у крадіжці за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст. 185 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Трьох мешканців міста Канева визнано винними  та призначено покарання:  одному з них у виді позбавлення волі строком на 1 (один) 6 (шість) місяців, встановивши йому іспитовий строк на 1 (один)  рік;  другому - у виді позбавлення волі строком на 2 (два), встановивши йому іспитовий строк на 1 (один)  рік,  а третьому (раніше судимому) судом призначено покарання у виді 2 (двох) років 7 (сім) місяців позбавлення волі.

За матеріалами справи, обвинувачені за попередньою змовою, демонтували залізничну колію, що знаходиться в адміністративних межах с. Ліпляве Черкаського району та належить Акціонерному товариству «Українська залізниця», але свої злочинні дії не довели до кінця з причин, що не залежали від їх волі, оскільки на час вчинення злочину були виявлені працівниками поліції.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ексбухгалтерці одного із КП Черкаської райради повідомлено про підозру за привласнення бюджетних коштів.