Голова районної державної адміністрації Юрій Розе спільно із голова районної ради Микола Зоць, директор КНП «Канівський ЦПМС» Наталія Горьова та головний спеціаліст з питань освіти, молоді, спорту та культури районної державної адміністрації Володимир Манжула відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Юлія Арсєєнко повідомила, що у Центрі надають комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагають їх соціальній адаптації. Інклюзивно-ресурсний центр забезпечує методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання. Послуги центру безкоштовні.

Станом на 21.02.2020 в Центрі отримують психолого-педагогічні послуги 27 дітей з особливими освітніми потребами. Всього за час свого функціонування фахівцями Центру надано 60 висновків розвитку дітей з особливими освітніми потребами, на підставі яких діти навчаються у загальноосвітніх навчальних закладі на інклюзивній формі навчання за програмою, визначеною у комплексній оцінці.

Наталія ГОРЬОВА наголосила на співпраці фахівців КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» із сімейними лікарями КНП «Канівський ЦПМС» з метою вчасного виявлення дітей з особливими потребами та надання їм відповідної фахової допомоги.

Приміщення Центру оснащені сучасними меблями, дидактичними матеріалами та інтерактивним обладнанням, що створює комфортні умови для роботи, навчання та розвитку.

Проте на сьогодні є проблемні питання, що потребують негайного вирішення. Так у приміщенні КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» відсутнє централізоване опалення, з метою приведення до вимог (для осіб з особливими потребами) потребує ремонту туалет.

Юрій Розе зазначив, що районна влада докладе зусиль, аби вирішити проблемні питання Центру.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у «Центр активного довголіття від МХП» завітає із концертною програмою бандурист Віктор Пашник.