Чоловік поширював в «Однокласниках» інформацію із закликами до змін меж країни. У суді він розкаявся і показав заяву, за якою перерахував 25 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із вироку Канівського міськрайонного суду від 22 червня, опубліковану на сайті 18000.

Згідно з матеріалами суду, чоловік у «Однокласниках» розмістив пости із закликами до змін меж території України.

За це йому інкримінують частину 1 статті 110 ККУ (розповсюдження матеріалів, що містять публічні заклики до зміни меж території або державного кордону України та порушення порядку, встановленого Конституцією України).

Також він поширив на своїй сторінці 5 постів, в яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, а також глорифікація осіб, які здійснюють збройну агресію російської федерації проти України.

За це йому інкримінують ч. 2 ст. 436-2 КК України.

Портал Судова влада оприлюднив ПІБ обвинуваченого: Потєхін Володимир Володимирович. Він уродженець міста Кропивницький.

У суді чоловік визнав свою провину та розкаявся. Також подав заяву, згідно з якою перерахував 25 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

Суд визнав Потєхіна винним у вчиненні кримінальних правопорушень, звільнив від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк терміном на 1 рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Черкасах СБУ викрила блогера, який вів активну прокремлівську пропаганду, – наразі він у розшуку (фото).