Комунальне підприємство «Управління ВКГ» також долучилося до проведення в місті превентивних заходів з метою запобігання поширенню пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Працівники підприєства оброблять спеціальним дезінфікуючим розчином тротуари та прилеглі території канівських закладів і установ, які в рамках запровадження карантину та надзвичайної ситуації, продовжують працювати, а отже є місцями масового скупчення людей.

У середу, 1 квітня машина підприємства обробляла території закладів Канівська ЦРЛ, Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги, будинок рад, тротуари по вулицях Успенська, Кошового, площу Т.Шевченка, Соборна тощо.

Також протиепідемічні заходи в Каневі проводять  КП «Місто», КП «ЖЕК», Канівський районний відділ Управління ДСНС України в Черкаській області. Обробці підлягають насамперед місця загального користування: зупинки громадського транспорту, спортивні та дитячі майданчики, парки та сквери, а також житлові багатоквартирні будинки (ліфтові кабіни, поштові скриньки, сходові марші першого поверху), дороги та тротуари.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти перевіряють дотримання карантину канівцями, які повернулися із закордону.