Після одноденного сплеску тепла, у Провідну неділю різко похолодало. Середньодобова температура знизилася до значень завершення опалювального сезону - 8° тепла, що нижче клімату на 6-7°.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Сьогодні опівдні стовпчики термометрів фіксували лише +9..+10°. Але в синоптичній ситуації таки намітилися довгоочікувані зміни, тож потепління – питання цього тижня.

Збільшення хмарності, що захищає Черкащину від заморозків та окремі дощі формуватиме невеликий за розмірами циклон з Приазов’я, який вирішив сперечатися із північним антициклоном. Температура поступово підвищиться, проте температурний фон ще відставатиме від своєї норми на 3°.

14 травня - без істотних опадів. Температура вночі 4-6º тепла, вдень 12-14º

15 травня - без опадів. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 11-16º.

16 травня - невеликий короткочасний дощ. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 11-16º.

17 травня - вночі без опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ. Температура вночі 4-9º тепла, вдень 14-19º.

За попередніми прогностичними розрахунками, у найближчі вихідні зміна вітрів на південні сприятиме підвищенню температур особливо вночі до 7-12°, вдень 15-20°.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що графіки обмеження потужності електроенергії змушені застосовувати на Черкащині.