Відтепер реабілітація звукотерапією для військових та їх родин, вимушених переселенців і жителів громади доступна на базі Канівського міського центру соціальних служб.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Днями відбулося відкриття терапевтичної кімнати Therapy room «Сила вібрації», який вдалося реалізувати завдяки перемозі у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти,Україно!» від БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді» та допомозі Канівської міської ради. Так, у приміщенні терапевтичної кімнати було проведено ремонт, встановлено нові вікна і головне – закуплено інструменти для звукової реабілітації: кришталеві чаші, калімби, глюкофон тощо.

«Звукотерапія стабілізує роботу мозку та допомагає людині опанувати біль, стрес, депресію та тривожність. Якщо системно працювати, чергуючи медитацію, звукотерапію та інші форми роботи, то людина дійсно зможе відчути зниження рівня стресу», – відзначила психологиня міського центру соціальних служб Юлія Зозуля.

На відкриття терапевтичної кімнати Therapy room «Сила вібрації» завітали численні гості – директор БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді» Тетяна Волочай разом з командою, заступник міського голови Тетяна Жівотова, секректарка міської ради Оксана П’яткова та депутатка Тетяна Ренькас. Вони, зокрема, поринули у світ зцілюючи медитацій та спробували зазвучати під час гри на різних інструментах. Враження були лише позитивні.

«З однієї сторони я насолоджувалася процесом, а з іншої – раділа за людей, які зможуть мати доступ до такого чудового проєкту», – поділилася враженнями директорка БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді» Тетяна Волочай.

Очільниця міського центру соціальних служб Валентина Яворська зауважила, що фахівці центру й надалі планують приймати участь у  різноманітних грантових проектах, аби ефективно надавати населенню психосоціальну підтримку.

Наостанок  Юлія Зозуля і гості заходу під акомпанемент музичного інструменту калімби виконали гімн України та вкотре відчули цілющу силу вібрацій.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у канівській лікарні продовжується впровадження проведення операцій малоінвазивними методами.