Сьогодні на Канівщині сталася жахлива трагедія, внаслідок якої загинула 18-річна дівчина, що разом з друзями приїхала відпочивати зі столиці.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію працівників Канівського районного відділення поліції.

За даними представників поліції, компанія молодих людей приїхала на відпочинок на Канівщину.

Розмістилися туристи, розбивши власні намети, в лісовому масиві ліворуч дамби по дорозі з Канева на Золотоношу.

Однак, нетривалий буревій, котрий жителі Канівщини спостерігали сьогодні в другій половині дня, змусив відпочивальників сховатися до наметів. Саме це і стало фатальним для однієї з учасниць відпочинку. Адже на один з наметів під час негоди впало дерево, що завдало дівчині сильного удару, внаслідок якого вона втратила свідомість.

Як повідомив речник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко, неушкоджений знайомий дівчини, який перебував з нею разом в наметі, зумів вибратися назовні та звернувся телефоном по допомогу до швидкої медичної допомоги.

Аби бригаді «Швидкої» дістатися місця пригоди, рятувальному підрозділу довелось розчищати від чагарників стару автодорогу.

Не очікуючи поки рятувальники звільнять проїзд, фахівці швидкої медичної допомоги з необхідним обладнанням пішки дісталися до табору де з потерпілою провели комплекс реанімаційних заходів.

Однак, попри зусилля медиків, врятувати життя дівчині не вдалося. Від отриманих травм вона померла на місці пригоди. Загибла була студенткою Київського Національного торговельно-економічного університету.


Фото: Facebook сторінка Костянтин Проценко.