Торік 197 виборчий округ, до якого входить Канівщина, отримав 21 млн. грн. з державного фонду соціально-економічного розвитку. Про це під час звітної прес-конференції розповів народний депутат від цього округу Владислав Голуб. Наголосив і про найважливіші напрямки своєї роботи: постійний зв’язок з жителями округу, розвиток освітньої, медичної галузей, законотворчі ініціативи.

 «Мій округ здебільшого сільський. З виборцями зустрічаюсь щомісяця, бо спілкування з людьми для мене одна з важливих складових моєї депутатської роботи. Так я отримую інформацію про проблеми на місцях з одного боку, а з другого – маю нагоду донести до громади державницьку позицію щодо запроваджених реформ. Важливим аспектом нашої спільної роботи з громадою є залучення коштів для соціально-економічного розвитку округу. Щоб зреалізувати ті проекти, які безпосередньо потребує громада, у 2018 році вдалося залучити 21 млн. грн. на 197 виборчий округ»,- розповів Владислав Володимирович. 

В основному кошти держсубвенції спрямовувались на два пріоритетні напрямки: розвиток освіти та медицини, а також інфраструктурні та культурні проекти. У розрізі держсубвенції, для м. Канева було спрямовано 5 млн. 155 тис. грн.; для Канівського району – 1 млн. 897 тис. грн.

Кошти держсубвенції, каже депутат, намагався залучити рівномірно, щоб абсолютно всі населені пункти мали змогу зреалізувати вкрай необхідні проекти.

«Позаминулого року нам вдалося провести повну заміну вікон у Канівській ЗОШ №1, зараз ми завершуємо капремонт (заміну вікон) спецшколи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. В планах на цей рік - продовження осучаснення інших канівських шкіл»,- зазначає Владислав Голуб. Також своїм спільним досягненням з громадою вважає спрямування коштів на утеплення ДНЗ «Теремок»: «У садок ходить багато дітей, і коли я минулого року відвідав заклад, побачив чималі щілини між віконними рамами, у групах було холодно. І нам вдалося залучити туди 1 млн. 350 тис. грн. на проведення капремонту».

Серед цікавих проектів, які були реалізовані депутатом на Канівщині – відкриті уроки іноземної в школах, які провів політик  в рамках культурно-просвітницького марафону з вивчення іноземних мов. «Сподіваюсь, мені вдалося спонукати школярів середньої та старшої ланки вивчати іноземні мови»,- стверджує депутат.

Що ж до законотворчої діяльності, Владислав Володимирович зазначає, що торік працював над 40-ка законопроектами. Одним з найголовніших законотворчих досягнень вважає ЗУ «Про валюту», прийняття якого відстоював з початку свого обрання. «Досі валютний контроль та законодавство, датоване 1992 роком, було архаїчне і неліберальне. Щоб гривня була твердою валютою, економіка розвивалася, мусимо залучати зовнішні інвестиції та покращувати експортну складову. Цей закон суттєво лібералізує валютне регулювання, полегшує ведення бізнесу та сприяє залученню інвестицій»,- пояснює свою точку зору політик. Відповідні правки депутата були враховані і в законі «Про вищий антикорупційний суд». Необхідним вважає і ухвалення нового виборчого законодавства з відкритими пропорційними списками. Переконаний, що без зміни електоральної системи, не можливо говорити про інституційний розвиток держави.

Про роботу Владислава Голуба виборці зможуть дізнатись з друкованого звіту, який незабаром отримають у свої поштові скриньки.