На Тарасовій Горі на вихідних зібралися учасники Світового конгресу українців. Серед гостей - третій Президент України (2005-2010) Віктор Ющенко з дружиною Катериною.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Шевченківського національного заповідника.

Традиційно гості вклонилися Тарасу Шевченку, відвідали мистецькі виставки Івана Марчука, Тамари Гордової та Ольги Карпенко, а також обговорили важливі питання сьогодення під час роботи круглого столу.

«Як завжди Фонд «МХП-Громаді» є активним і спонукає громади України розвиватися. І ось 30 вересня ми стали партнерами ініціативної групи проєкту «Канів Шлях до Себе», яка складається із учасників Школи Стратегічних Архітекторів, (KMBS) лідерів Світового Конгресу Українців, Асоціації «Подружжя українських дипломатів», знакових особистостей в Україні і Світі , громадських діячів і активістів місцевого самоврядування Канева та Черкащини, за координацією БО «МБФ «Українська родина».

Цей проєкт має на меті створити простір ідентифікації для кожного українця в Україні і світі. Канів, як осереддя світового українства та нашої турботи, покликаний стати правдивим місцем і провести кожного із нас через занурення, усвідомлення та трансформацію. Через творення і дії - закладання перших у світі «Храму Серця», галереї скульптур просто неба за творами Т.Г. Шевченка «Шевченкова Алея», підсилити існуючі місцеві магніти - пам’ятник Івану Підкові та Козацька церква Покрови Пресвятої Богородиці, Шевченко HUB Канівський Шевченківський національний заповідник і музей Тараса Шевченка.

Всі ці унікальні місця складають єдину мозаїку Канева, як місця сили світового українства», - відзначив керівник групи соціального розвитку Черкаського регіону Фонду «МХП – Громаді» Віталій Очеретний.

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: 11 людей

На зображенні може бути: 11 людей та могила невідомого солдата

На зображенні може бути: 17 людей

На зображенні може бути: 13 людей та текст

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 5 людей

Можливо, це художній твір 10 людей та натовп

На зображенні може бути: 8 людей

На зображенні може бути: 4 людини та дерево

На зображенні може бути: 3 людини

Можливо, це художній твір 11 людей та натовп

На зображенні може бути: 8 людей та натовп

На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 9 людей та текст

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 11 людей

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбулися урочисті заходи із нагоди Дня захисників і захисниць (фото).

Фото - Шевченківський національний заповідник, Віталій Очеретяний, Михайло Фесенко