Члени виконавчого комітету Канівської міської ради ухвалили рішення реалізацію петиції про облаштування тротуару по вулиці Енергетиків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За словами Канівського міського голови Ігоря Ренькаса ситуація в тому районі з облаштуванням тротуару не зовсім проста.

«Хотілося б і цього року реалізувати петицію, але є технічні моменти, що унеможливлюють все зробити оперативно. Справа в тім, що наразі всі опори освітлення розташовані тут просто посеред тротуару, тобто для проведення капітального ремонту їх треба переставляти. Також необхідно з’ясувати, яка ситуація там з комунікаціями. Тому насамперед треба виготовити проект, де будуть враховані всі можливі нюанси», - зауважив Ігор Ренькас.

Відтак, управлінню містобудування та архітектури доручили у 2021 році укласти договір з виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт тротуару по вулиці Енергетиків (район бази ОРСа, Бронепоїзда). Після виготовлення якої організувати проведення відповідних робіт з облаштування тротуару в районі бази ОРСа та Бронепоїзда, що по вулиці Енергетиків у Каневі.

Фінансове управління має передбачити для цього кошти - для проектування та виконання будівельних робіт - у міському бюджеті на 2021 рік.

Члени виконкому підтримали відповідне рішення одноголосно.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що у яких канівських школах цьогоріч відкриють два перші класи.