Вихідними на міському стадіоні відбувся міжобласний дитячо-юнацький турнір з футболу серед юнаків, присвячений пам’яті Героя АТО/ООС та вихованця Канівської ДЮСШ Сергія Кобченка, у якому взяли участь 4 команди: ДЮСШ (м. Миронівка), ДЮСШ-1(м. Київ),  ДЮСШ (м. Яготин) та ДЮСШ ( м.Канів).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відкрив турнір головний суддя змагань – Станіслав Циба, який представив склад учасників турніру та  побажав їм цікавої змістовної гри і бажаної перемоги найсильнішим. Долучився до вітань виконувач обов’язків начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Семенченко.

«На сьогоднішньому заході ми вшановуємо пам'ять не лише полеглого учасника АТО/ООС, вихованця Канівської ДЮСШ Сергія Кобченка. Ми також згадуємо усіх тих, хто починаючи з 2014 року взяв зброю та став на захист нашої держави, адже завдяки їхньому подвигу нині маємо змогу такі заходи», – наголосив Олександр Семенченко.

Також слово взяв капітан запасу, учасник АТО/ООС Микола Порожній, який нагадав присутнім про подвиг Сергія Кобченка та канівців, які віддали свої життя, захищаючи Україну. Свій виступ він завершив рядками з поезії Тараса Шевченка. Потому присутні вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих у війні захисників.

За результатами змагань І місце посіла  команда ДЮСШ (м.Миронівка), ІІ місце – команда ДЮСШ (м.Київ), ІІІ місце – команда ДЮСШ м.(Яготин), IV місце – команда ДЮСШ (м.Канів).

Переможці були нагороджені медалями та кубками, також були відзначені футбольними статуетками кращі гравці кожної команди. Турнір проведено за ініціативи міської ДЮСШ та підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для учнів ліцею у Ліплявській громаді будують укриття на 200 осіб.