Минулого тижня у селах Кононча, Бабичі і Межиріч, що належать до Канівської міської територіальної громади, ліквідували три несанкціоновані стихійні сміттєзвалища. Відповідні роботи провели силами КП «Яблунівське» та підприємства «БВМ-Транс».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За словами старост сіл Ніни Матвієнко і Івана Чупилки, загалом комунальники вивезли на сміттєвий полігон 14 камазів сміття з причепами. З них – 5 зі стихійного сміттєзвалища на території села Кононча та ще 9 із Бабичів і Межиріча.

«До початку повномасштабного вторгнення ці несанкціоновані сміттєзвалища вже прибирали. Однак через певний час ми знову стикнулися з тією ж проблемою», – зауважив староста сіл Межиріч, Лука і Бабичі Іван Чупилка.

Із січня цього року у селах Пекарі, Кононча, Хмільна, Хутір Хмільна, Михайлівка, Межиріч, Лука, Бабичі, Гамарня, які входять до складу Канівської міської територіальної громади, впровадили послугу з централізованого вивезення сміття.

Відтак, комунальники і міська влада звертаються до жителів населених пунктів з проханням бути свідомими та не викидати сміття у невідведених для цього місцях.

На зображенні може бути: дорога

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: снігоочисник, дерево та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що вже наступного тижня на Черкащині можливі нічні заморозки.