Президент України повідомив про результати Першої Ставки, за скликання якої відповідав новий секретар РНБО Олександр Литвиненко.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із допису Президента України Володимира Зеленського у Telegram.

«Російські терористи знову били по українській енергетиці. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр енергетики Герман Галущенко, голови правлінь «Укренерго» та «Нафтогазу» Володимир Кудрицький та Олексій Чернишов доповіли про завдану шкоду та відновлювальні роботи. Обговорили найбільш дієві способи фізичного захисту та їх упровадження на інших об’єктах.

Цієї ночі свідомими цілями ворога стали Канівська та Дністровська ГЕС. Країна-терорист хоче повторення екологічної катастрофи на Херсонщині. Але тепер під загрозою не лише Україна, а й Молдова. Вода не зупиниться перед прикордонними стовпами, як не зупиниться і російська війна, якщо разом і вчасно не зупинити її в Україні.

Питання номер два – контракти на постачання зброї та боєприпасів на найближчий час і на перспективу. На перший план вийшла потреба в ППО. Через інтенсивність російських обстрілів необхідно швидше поповнювати запаси. Доручив посилити роботу з партнерами. Розраховуємо на їхню швидку реакцію», - зауважив у своєму дописі Президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що внаслідок ворожої атаки на Черкащині є ракетні влучання в об’єкт інфраструктури.