Станом на 10 вересня в одномандатному виборчому окрузі № 197 офіційно зареєстровано 6 кандидатів у народні депутати на виборах 31 жовтня. Трьох претендентів на мандат Центральна виборча комісія зареєструвала на своєму засіданні сьогодні.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію «Опора».

Посвідчення кандидатів наразі мають Андрій Іллєнко (ВО «Свобода»), якого ЦВК зареєструвала 3 вересня, та зареєстровані 7 вересня Богдан Панкевич (Українська Галицька партія) і Антон Подчапко (партія «Влада народу»).

На засіданні 10 вересня Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатів від політичних партій «Слуга народу», «Народовладдя», «Нові обличчя». Ними стали Віталій Войцехівський, Сергій Василюк та Наталія Степушенко відповідно.

Дочасну активність двох із цих кандидатів ОПОРА зафіксувала до старту виборчого процесу.

Висування кандидатів на проміжних виборах розпочалося 1 вересня. Політичні партії можуть висувати своїх кандидатів до 20 вересня включно, а ось ті, хто бажають йти шляхом самовисування, мають подати документи до ЦВК до 30 вересня включно. В будь-якому випадку документи на реєстрацію мають бути подані до 30 вересня включно (частина 10 статті 107 Закону). Не пізніш як на п’ятий день з дня прийняття документів для реєстрації ЦВК має прийняти рішення про реєстрацію кандидата в депутати або про відмову (відповідно імена всіх кандидатів будуть відомі до 5 жовтня включно). Кандидат зобов’язується не пізніш як на десятий день з дня реєстрації відкрити рахунок виборчого фонду, за кошти якого має фінансуватися вся передвиборча агітація. Але офіційно агітувати кандидат має право з дня, наступного за днем прийняття ЦВК рішення про реєстрацію.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів по 197 виборчому округу.