Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко зустрівся із підрядними організаціями, які будують на Черкащині медичні амбулаторії, щоб обговорити стан будівництва кожної із них та терміни введення їх в експлуатацію.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

Наразі в області будують 21 амбулаторію загальної практики сімейної медицини: 9 – групової практики та 12 – монопрактики. Згідно наказу Мінрегіону планують збудувати ще 4 амбулаторії. Держава при цьому фінансує 90% вартості будівництва амбулаторій, на місцях мають забезпечити десятивідсоткове співфінансування. Кожну амбулаторію відповідно до наказу МОЗУ забезпечать обладнанням для надання медпослуг із застосуванням телемедицини.

На сьогодні низка районних державних адміністрацій не передбачили субвенції з місцевих бюджетів обласному, у зв’язку із чим терміни здачі приміщень в експлуатацію затримуються. Ідеться про села Ладижинка Уманського району, Почапинці Лисянського району, Юрківка Звенигородського району, Сунки Смілянського району, Благодатне Золотоніського району, Медведівка Чигиринського району та ін. Питання фінансування вирішуватимуть на найближчих сесіях районних рад.

Наразі будівельні роботи завершують у амбулаторіях с. Набутів Корсунь-Шевченківського району та с. Дмитрушки Уманського району. Тож незабаром сюди закуплять медичне обладнання.

На стадії завершення будівельні роботи в с. Вербівка Городищенського району, с. Благодатне Золотоніського району, с. Степанки та с. Будище Черкаського району, с. Бобриця та с. Степанці Канівського району, с. Медведівка Чигиринського району та с. Жаботин Камʼянського району.

Очільник області Ігор Шевченко наголосив на тому, що підрядні організації мають розуміти соціальну відповідальність і важливість цих медичних об’єктів, та закликав якісно виконувати усі будівельні роботи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанцях активно будуть нову амбулаторію.