Напередодні нового навчального року тривають профілактичні рейди служби у справах дітей виконавчого комітету Канівської міської ради.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію служби у справах дітей Канівської міської ради.

Для вивчення питання підготовки до нового навчального року дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставина,  спеціалістами служби у справах дітей  спільно з фахівцями із соціальної роботи були відвідані 12 родин з Канівської міської територіальної громади, в яких виховується  21 дитина.

Під час проведення рейдів були виявлені 2 нові родини, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків. Як наслідок, службою у справах дітей ініційовано притягнення вказаних батьків до адміністративною відповідальності. 

Діти та сім’ї будуть взяті на облік  служби у справах дітей, а фахівцями центру соціальних служб  буде надана послуга соціальний супровід з метою мінімалізації складних життєвих обставин та підвищення виховного потенціалу батьків. Родинам із скрутним матеріальним становищем надано допомогу у вигляді наборів продуктів харчування та солодощів.

Також з батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях.

Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки  несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що членів виконкому скликають на чергове засідання.