Робочою групою «Прозорість і підзвітність» проаналізовано публічні закупівлі Бобрицької територіальної громади, вартість яких становить понад 100 тис. грн., здійснені у 2024 році, та закупівлі, заплановані на поточний рік.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаської районної державної адміністрації.

Сільською радою вже здійснено 10 закупівель у поточному році та заплановано ще 10. Більшість закупівель стосувалися придбання електроенергії для комунальних підприємств громади та реконструкції мереж теплопостачання.

Враховуючи актуальність закупівель, окремо розглянули закупівлі: розробка проектно-вишуковальної документації для об'єкту будівництва «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття на території Бобрицької сільської ради» вартістю 1 099 368,86 гривень та будівництво будівель «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття на території Бобрицької сільської ради» вартістю 63 125 962,80 гривень.

Зважаючи на те, що в одному із населених пунктів громади не має укриття, яке б могло захистити всіх учнів, педагогів в разі загрози та працівників і відвідувачів закладів соціальної сфери поблизу, сільською радою прийнято рішення побудувати протирадіаційне укриття, яке б допомогло відновити очне навчання у закладі освіти та стало безпечним місцем для жителів громади.

«Держава не стоїть осторонь і всіляко підтримує такі проєкти, виділяючи кошти на умовах співфінансування. З метою участі в одному з таких конкурсів, громадою розроблено проектно-вишуковальну документацію та оголошено тендер на Prozorro. Будівництво проводитиметься на умовах співфінансування та розраховане на 2 роки.

Сподіваємося, що все вдасться і жителі громади відчуватимуть себе у безпеці. Працюємо, захищаємо - це надважливо сьогодні», - зазначено у повідомленні Черкаської РДА.

На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 5 людей та люди навчаються

На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 2 захисних анти-FPV «куполи» придбала Степанецька громада для військової частини жителя Мартинівки (фото).