Участь у презентації проєктів взяли регіональний директор ВП Степанці ТОВ «НВФ «Урожай» Володимир Братаніч, голова Бобрицької громади Олена Штефан, менеджер проєктів Фонду «МХП - Громаді» Світлана Березань та представник ТОВ «Віджи Фармінг» Юрій Долгов.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Понад 200 освітян Бобрицької сільської ради, а також бібліотекарі та близько 100 активних жителів громади отримали напередодні Дня учителя у своє розпорядження сучасний простір для самовдосконалення та креативу. Його створили в одній із кімнат Будинку школярів та юнацтва у межах проєкту «Освіта WORKSHOP», який став одним із переможців цьогорічного конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Канівщино!» від Фонду «МХП - Громаді».

На реалізацію ідеї, що належить Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради, Фонд надав грант на суму понад 46 тис. грн. За ці кошти було придбано обладнання та меблі, необхідні для функціонування простору. Ще 47 тис. грн додала сільрада та безпосередньо члени громади.

Директорка Інклюзивно-ресурсного центру Юлія Арсеєнко каже, що цей простір стане місцем, де освітяни та активні члени громади зможуть проводити різноманітні заходи самовдосконалення та розробляти нові проєкти.

 «Власне, це – робоча майстерня, де проходитимуть різноманітні навчання, тренінги, воркшопи тощо. Активність і креативність є головною ознакою нашого простору «Освіта WORKSHOP». Зокрема, члени громадських організацій зможуть проводити тут семінари, освітяни – різноманітні навчальні тренінги тощо. Та найважливіше, тут кожен мешканець громади матиме можливість розвиватися, працювати, отримувати нові знання й ділитися власними. Ми вже використовуємо цей простір. Проводили, зокрема, нараду директорів, збирали вчителів, працівників культури. Потреба в ньому дійсно була відчутною й робота вже розписана наперед», — поділилася Юлія Арсеєнко.

Цього ж дня у селі Литвинець Бобрицької ОТГ запрацював спортивно-оздоровний осередок «Качалка» , проєкт зі створення якого став ще одним переможцем цьогорічного локального конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Канівщино!».

Загальна вартість проєкту склала більше 121 тис. грн. Зокрема Фонд «МХП - Громаді» надав грант на суму майже 50 тис. грн. За ці гроші закупили спортивний інвентар та сучасні тренажери. Ще 70 тис. грн, за які відремонтували й переобладнали належним чином приміщення колишньої кінобудки, виділило ТОВ «Віджи Фармінг».

Очільниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької ОТГ Анна Бабенко зазначає, що донедавна молодь Литвинця вимушена була їздити у Канів аби тренуватися у спеціалізованих спортклубах.

 «Завдяки Фонду «МХП - Громаді» та ТОВ «Віджи фармінг» тепер у нас є свій спортивно-оздоровчий осередок, тож молоді старшого шкільного віку більше не потрібно буде їздити у Канів аби тренуватися на сучасних тренажерах. Сподіваємся, що наша співпраця у майбутньому ще принесе не один якісний результат», - зауважила під час відкриття спортивно-оздоровчого осередку Анна Бабенко.

Участь у презентації проєктів взяли голова Бобрицької громади Олена Штефан, менеджер проєктів Фонду «МХП - Громаді» Світлана Березань, представник ТОВ «Віджи Фармінг» Юрій Долгов, а також регіональний директор ВП «Степанці» ТОВ «НВФ «Урожай» Володимир Братаніч.

Локальний конкурс мікрогрантів «Час діяти, Канівщино!» спрямований на підтримку різноманітних соціальних ініціатив місцевих громад. Головна мета конкурсу – сприяти розв’язанню конкретних проблем шляхом підтримки локальних громадських ініціатив. Фонд також ставить за мету розвивати компетенції громад з проєктного менеджменту, зокрема, підвищити якість написання проєктів та оволодіння інструментами для залучення додаткових ресурсів.

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

На зображенні може бути: стіл та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: текст «LT качалка спортивний осередок»

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, повітряна кулька та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та повітряна кулька

Нагадаємо нещодавно ми публікували графік роботи пересувного соціального магазину МХП у жовтні.