За публічного обвинувачення Золотоніської місцевої прокуратури Черкаський районний суд визнав винним жителя міста Канева в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 КК України), та призначив йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

У ході досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що обвинувачений, рухаючись на автомобілі в м. Каневі, Черкаської області побачив потерпілого, з яким у нього раніше мав місце конфлікт, вирішив вчинити умисне вбивство з метою помсти за спричиненні раніше тілесні ушкодження.

Для реалізації свого злочинного умислу чоловік залишив автомобіль на узбіччі дороги та наздогнавши потерпілого наніс два удари ножем в груди спереду та один удар ножем в голову, в результаті чого спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення грудної клітки з ушкодженням лівої легені, що призвело до гострої крововтрати та спричинило смерть.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині державі повернули земельну ділянку лісового фонду вартістю 3 млн грн.