На підсумковому засіданні комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости Пшеничницького старостинського округу Бобрицької сільської ради визначили результати обговорення. На посаду старости округу претендують два кандидати – Світлана Михайлішіна та Сергій Мотриченко.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Бобрицької сільської ради.

Згідно з протоколом засідання та списками реєстрації учасників опитування, що проводилося протягом 11-18 січня ц.р. в селах Пшеничники, Іваньків, Трощин, Глинча, Григорівка, Трахтемирів, Бучак, Студенець та Луковиця в форматі таємного голосування, взяли участь 249 жителів цих населених пунктів. Кількість зареєстрованих громадян у новоутвореному старостинському окрузі згідно з даними Державного реєстру виборців станом на 17.01.2022р. становить 537 осіб. За С.Михайлішіну віддали свої голоси 138 громадян, за С.Мотриченка – 95 громадян.

Комісія з проведення громадського обговорення кандидатури старости Пшеничницького старостинського округу Бобрицької сільської ради вирішила подати на розгляд сільського голови Бобрицької сільської ради на посаду старости цього округу кандидатуру Світлани Володимирівни Михайлішіної, яка набрала більшу кількість голосів та отримала підтримку 25,7% жителів сіл цього округу.

Відтепер у Бобрицькій громаді буде Пшеничницький старостинський округ, у який входитимуть 9 сіл.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канівський лісгосп спільно із Лисянським приєднали до Корсунь-Шевченківського.