Виклик про побиття чоловіка біля Хрещатик-Сіті у Черкасах надійшов сьогодні близько 3-ї години ночі. До місця події прибула бригада екстренки. Група осіб, ймовірно в алкогольному сп'янінні, розповіла медикам, що невідомий чоловік близько 35-ти років наніс удар пляшкою по голові їхньому товаришу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

Коли медики оглядали 25-річного постраждалого в автомобілі швидкої, невідомий чоловік заскочив в автівку з кийком та почав бити пацієнта на ношах, ледь не зачепивши фельдшера. Медики натисли тривожну кнопку ''SOS''.

Агресивний чоловік продовжував бити кийком молодика. А потім розвернувся та пішов. За кілька хвилин приїхала поліція, та нападник зник з місця події.

Дівчата-медики, переживши ситуацію розповідають, що дуже злякалися. Адже вони були зовсім беззахисні перед чоловіком з кийком.

«Перший удар пройшов зовсім близько біля мене, зачепивши мені руку. Якби я стояла трішечки правіше, то теж би втрапила під кийок. А ще переживали, щоб нападник не побив дороговартісне спеціалізоване обладнання», - зауважила фельдшер Діана.

Травмованого пацієнта доправили до Третьої черкаської міської лікарні з травмою голови. Сподіваємось, що нападника знайдуть та він буде притягнутий до відповідальності.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ще у двох канівців підтвердився COVID-19.