Вкотре Валентина Іванівна Балинська, директор ТОВ «Мир-Сем», напередодні сільського свята «Обжинки», яке відбудеться 4 серпня ,приємно вразила своїх працівників та їх половинок поїздкою в боулінг-клуб «Дельтоплан» та відвідуванням парку «Київська Русь».

Про це повідомляє 《Kanos》із посиланням на інформацію із сайту Степанецької ОТГ.

Для працівників підприємства організували поїздку у боулінг та екскурсію у село Копачів Обухівського району до Древнього Києва в парк «Київська Русь», куди гості потрапили на святкування Дня Хрещення Київської Русі.

Все почалося з костюмованого параду історичних персонажів, які передували прийняттю християнства на Русі, а також з'явилися в подальшій історії нашої держави.

Працівники товариства  «Мир –Сем» побачили апостола Андрія, Кия, Щека, Хорива та їх сестру Либідь, візантійського імператора, княгиню Ольгу, Кирила і Мефодія і багатьох інших персонажів. А на завершення параду перед очі тріумфуючих гостей Древнього Києва на бойовому коні виїхав сам «винуватець торжества» - князь Володимир Великий.

Далі на ристалищі в театралізованих постановках були відтворені древні події, пов'язані з прийняттям християнської віри. Перед гостями ожили сцени з історії Русі: подорож Ольги до Константинополя, вибір князем Володимиром віри, одруження князя з сестрою візантійського імператора Анною, повалення язичницьких ідолів та інші.

Гості перенеслися крізь століття і кілометри - з Київської Русі до Візантії, з XXI століття в Х.