Керівництво Головного управління Національної поліції в Черкаській області у день Святого Миколая завітало у гості до Канівської санаторної школи-інтернату з привітаннями та подарунками для її учнів. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сектора комунікації поліції Черкаської області.

У день Святого Миколая керівництво Головного управління Національної поліції в Черкаській області завітало у гості до Канівської санаторної школи-інтернату з привітаннями та подарунками для її учнів. 

Працівники поліції постійно відвідують діточок підшефного закладу та надають посильну допомогу. 19 грудня цього року не стало виключенням – під час відвідування школи-інтернату поліцейські привітали її вихованців зі святом та потішили подарунками. 

Учні школи, в свою чергу, також підготували сюрприз для гостей – чудовий святковий концерт. У залі, де проходило основне дійство, зібралися підопічні інтернату - вони зустрічали гостей з неприхованою радістю. 

Під час концерту дітлахи дружньо заспівали та весело розіграли театралізовану виставу. Особливо вразило те, як старанно маленькі актори готувалися до свята і яких зусиль їм довелось до цього докласти. Хвилювання було присутнє не лише на сцені, а й у глядацькій залі. 

Директор Канівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Сергій Гринець від імені вихованців та особисто себе виразив вдячність правоохоронцям, адже їм дуже приємно, що про них пам’ятають й постійно підтримують. 

Світлина від Поліція Черкаської області.

Світлина від Поліція Черкаської області.

Світлина від Поліція Черкаської області.

Світлина від Поліція Черкаської області.

Світлина від Поліція Черкаської області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обласні поліціянти із подарунками завітали у канівську школу.