У громаді повідомляють про знищення 40 літрів сировини «браги», які планували використати для подальшого виготовлення та реалізації «самогону» у жительки села Ліпляве.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

«На превеликий жаль, деякі жителі нашої громади, ради власного збагачення все-таки продовжують займатись виробництвом алкоголю власного виготовлення (самогоноварінням). 11 березня 2022 року, було знищено 40 літрів сировини «браги» для подальшого виготовлення та реалізації «самогону» у громадянки Якименко Любові Іванівни, жительки села Ліпляве», - зазначено у повідомленні Ліплявської громади.

Ліплявська сільська рада попереджає, що і надалі продовжуватиме боротьбу із такими випадками, та передавати всю інформацію в поліцію для притягнення винних до відповідальності.

Відповідно до статті 8 пункту 13 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» для всіх суб'єктів господарської діяльності заборонено на території Ліплявської сільської ради реалізація алкогольних та слабоалкогольних напоїв на час дії воєнного стану в тому числі і алкогольних напоїв власного виробництва.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що підприємці Канівської громади намагаються не допустити продовольчу кризу.