Тож відтепер понад 160 вихованців дошкільного закладу розвиватимуть свої творчі здібності в естетичному та функціональному залі. Це стало можливим завдяки проєкту «СпільноФонд», що його разом реалізовують Благодійний фонд «МХП – Громаді» та Фонд громади «Подільська громада».

 Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію МХП – Миронівська птахофабрика.

«Наш простір – це не просто сучасний зал із функціональними зонами співу, музично-ритмічної та художньо-естетичної діяльності. Це локація з історією та своєю культурною цінністю, адже свого часу його стіни тут розписала заслужена художниця України Тамара Гордова. Її твори  – декоративні розписи, тематичні панно тощо зберігаються в музеях України та багатьох країн світу. На разі розпис у музичному залі потребує часткової реставрації й ми вже плануємо ці роботи та маємо домовленості з відповідними фахівцями», – розповіла Тамара Харченко, директорка «Теремка».

На зображенні може бути: 10 людей, дитина та текст

Власне загальний бюджет проєкту «Творчий простір для дітей» склав 168 тис. грн, з яких 75 тис. грн інвестували у Благодійному фонді «МХП – Громаді» за підтримки підприємства «Миронівська птахофабрика». Ще 40 тис. грн виділили з місцевого бюджету Канева, а 53 тис. грн було зібрано завдяки масштабній фандрейзинговій кампанії.

«Особисто мені дуже відгукується ідея цього простору, адже кожна дитина творча, – зауважила Анна Бабенко, учасниця проєкту від батьківського комітету. – А сучасний зал, наповнений різними активностями якраз дасть змогу кожній дитині розкритися та розвинути свої таланти».

На зображенні може бути: 3 людини, вимірювальна лінійка та текст

Зі свого боку Олександр Шпиль, менеджер фонду, відзначив залученість як команди закладу, так і батьків та всіх небайдужих:

– Під час реалізації проєкту в дошкільному закладі було проведено три екскурсії для батьків, організовано справжній бізнес-ланч для представників локального бізнесу, налагоджено комунікації із місцевою владою. Завдяки цим інструментам команді вдалося залучити необхідні кошти для співфінансування. Для нас це дуже важливо й цінно, адже свідчить про те, що простір дійсно потрібний. Окрема увага – розпису художниці Тамари Гордової, виконаному ще у 1988 році. Він точно додає локації унікальності, творчого настрою та сприятиме вихованню естетичного смаку у діток.

На зображенні може бути: 9 людей, дитина та стіл

На зображенні може бути: 10 людей та дитина

Проєкт Партнерства СпільноФонд став можливим завдяки синергії Фонд  громади «Подільська громада», Фонд «МХП-Громаді» за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до 400 тис. грн можуть отримати громади на створення адаптивних спортивних клубів.