Останніми днями серед мешканців нашого міста особливий резонанс викликала незаконна реклама на опорах зовнішнього освітлення неетичного характеру, що порушує загальноприйняті норми гуманності та моралі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради.

Демонтаж проведено згідно з розпорядженням міського голови. Відповідно до Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про рекламу» від 03.07.2018 року, в якому зазначено:

«Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ».  

Тому, представниками відділів виконавчого комітету Канівської міської ради та представниками комунальних підприємств були проведені роботи з демонтажу самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами на опорах зовнішнього освітлення по вулицях Героїв Дніпра, 206 Дивізії, Енергетиків, Тараса Шевченка міста Канева.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Теплові мережі» зменшать розміри нарахувань за опалення за грудень.